بهتون خوش آمد میگم. در این پست قصد داریم از سورپرایز جدید استارتاپ لیورنو براتون بگیم ، قرار در وسعت بیشتری در کنار هم پیشرفت کنیم…
امروز قرار در مورد اراوو با هم حرف بزنیم ، یک رسانه آموزشی جدید که استارتاپ لیورنو قصد داره برای دادن سرعت به کارش اون رو راه اندازی کنه.
برای آشنایی با این رسانه در ادامه همراه ما باشید…


اُراوواُراوو چیست؟حدود یک سال از زمانی که تصمیم گرفتیم لیورنو رو راه بندازیم میگذره ، شیش ماه طول کشید تا به نتیجه برسیم که از چه طریقی آموزش تولید کنیم ، یک روند سخت و پیچیده بود.
گروه خوبی داشتیم اما متحد نبودیم ، هر کسی یک نظری داشت و هر نفر ایده های خودش رو برتر از ایده های دیگران می دونست و اختلافات بعضا بالا هم می گرفت.
اما با گذشت روزها ما مصمم تر شدیم و هر کدوم به یک مقدار مشخصی از نظراتمون عقب نشینی کردیم ، کم کم ایده ها به هم گره خوردن و بالاخره بعد از گذشت شیش ماه رایزنی به نتیجه دلخواه رسیدیم.
ما بعد از شیش ماه هایپرترینینگ رو راه اندازی کردیم که قرار بود فقط در حوزه ی آموزش برنامه نویسی و نرم افزارهای گرافیکی فعالیت کنه ، اما با گذشت زمان علم مدیران لیورنو افزایش پیدا کرد و تصمیم گرفتیم که در حوزه های بازاریابی و برندسازی و مدیریت کسب و کار و … آموزش تهیه کنیم.
در نهایت دیدیم که هایپرترینینگ به تنهایی قادر نیست این حجم از آموزش رو ارائه بده مخصوصا که ما نیروی کار محدودی داریم و برای تکمیل هر دوره ی آموزشی احتیاج به زمان نسبتا زیادی داریم ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم بخشی از آموزش ها و البته فعالیت های انگیزشیمون رو به یک رسانه ی جدید منتقل کنیم و البته کار تبلیغات و بازاریابی هایپرترینینگ رو هم به همین رسانه بسپاریم.
اُراوو ، یک رسانه آموزشی و انگیزشی هست که قرار در کنار کار روی انگیزه مخاطبان و طرفدارانمون به اون ها آموزش های کوتاه و مفیدی هم بدیم.
قرار تمام خدمات اُراوو کاملا رایگان باشه و تنها هزینه ای که شما باید در قبالش بدید ، صرف وقتتون برای دنبال کردن اون هست.
در ضمن ما برنامه های ویژه ای برای گسترش و متحول کردن هایپرترینینگ داریم که بخش اصلی استارتاپمون هست.
اگر دوست دارید بدونید اُراوو دقیقا میخواد چی کار کنه ، به ادامه ی این پست دقت کنید؛حوزه ی فعالیت اراوواراوو قرار لیورنو رو به اینستاگرام بکشونه. تا الان ما فقط یک وب سایت آموزشی با عنوان هایپرترینینگ داشتیم که فعالیت زیادی در دیگر رسانه ها مثل تلگرام ، توییتر یا خود اینستاگرام نداشته و دلیلش هم این بود که ما فقط یک رسانه رو زیر نظر داشتیم ، رسانه ای که چهل میلیون کاربر ایرانی داره و فیلتر و محدودیتی هم برای اون اعمال نشده..!
قرار که اراوو نماینده ی لیورنو و هایپرترینینگ در اینستاگرام باشه ، اراوو تمرکز اصلیش روی تولید محتوای انگیزشی و آموزشی مفید هست و در کنار اون وظیفه ی تبلیغ و بازاریابی محصولات هایپرترینینگ رو هم به عهده خواهد داشت.
تمام پست ها و استوری ها با قالب اختصاصی تولید میشن ، محتوای این رسانه هم اکثرا به صورت اختصاصی تولید خواهد شد و البته در کنارش از مجلات و سایت های معروف هم کمک خواهیم گرفت و اصلا بهتون یاد میدیم که چطوری از مقالات سایت های معتبر نهایت استفاده رو ببرید.
در اراوو مسابقه های پرسش و پاسخ داریم ، نظرسنجی های مختلف میذاریم ، برای توسعه ی آموزش ها و خدماتمون از کاربران کمک میگیریم و خلاصه با هم و برای هم کار میکنیم.
مطمئن باشید شما هم می تونید توی توسعه و بهبود اراوو و کل لیورنو نقشی داشته باشید!
هر گونه انتقادی رو به دقت بررسی میکنیم و به دنبال فرار از مشکلات نیستیم و بهتون این اطمینان رو میدم که با دنبال کردن ما کیفیت و سبک زندگیتون نسبت به گذشته بهبود پیدا میکنه.هدف اُراوو چیه؟هدف اراوو کاملا واضحه ، در روزهایی که شرایط نابسامان اقتصادی فشار زیادی رو به مردم وارد میکنه و بعضا اون ها رو از آینده ناامید میکنه ، ما وظیفه ی خودمون میدونیم که جلوی سقوط افراد ناامید رو بگیریم و هر طور شده متقاعدشون کنیم که ادامه بدن ، چون این تنها راه پیروزی هست.
شما رو با فرصت های شغلی بیشتری آشنا میکنیم که بعضا جدید و فوق العاده درآمدزا هستن و میتونید ازون ها درآمد داشته باشید.
شما رو با دنیای دیجیتال به صورت کامل آشنا میکنیم و بعضی اوقات به شما ترفندهایی هم آموزش میدیم. شما رو با تکنیک های بازاریابی و برندسازی آشنا میکنیم و بهتون یاد میدیم که چطور مفاهیم پیچیده ی اون رو به راحتی درک و اجرا کنید.
راهنمای شما در طول ایجاد و به ثمر رسوندن کسب و کارتون خواهیم بود. بهتون در مسیر رشد و شکوفایی کمک میکنیم. در پیدا کردن استعدادتون یاریتون میکنیم و به شما انواع و اقسام تکینک های استعدادیابی در حوزه های مختلف رو یاد میدیم تا بتونید استعدادتون رو کشف کنید.
انواع و اقسام تست های روانشناسی و استعدادیابی رو براتون فراهم میکنیم تا بتونید خودتون و قدرت های نهفتتون رو بهتر بشناسید.
و در نهایت محصولات و فعالیت های هایپرترینینگ رو به صورت مستمر گزارش خواهیم داد و اون ها رو کاملا به شما معرفی میکنیم.
حتی شاید بخش جداگانه ای رو مخصوص اراوو در هایپرترینینگ ایجاد کنیم که دوره های آموزشی رایگان در اون قرار میگیره.
در ضمن مجددا تاکید میکنم تمام هزینه ای که باید برای استفاده از اُراوو بپردازید صرف وقتتون هست ، فقط همین..!
و در آخر هم باید بگم مسیر پیشرفت و رشد همیشه سختی ها و چالش های خودش رو داره و نباید خیلی انتظار شیرین بودن این مسیر رو داشته باشید ، بلکه باید از تلخی اون لذت ببرید و این تلخی هر بار به شما یادآوری کنه که باید تلاشتون رو بیشتر کنید ، مزه ای به تلخی آووکادو…

امیدوارم به خوبی با این رسانه آشنا شده باشید ، ما برنامه های خیلی ویژه ای برای اراوو داریم و به مرور همه ی اون ها رو عملی میکنیم.
اُراوو به احتمال زیاد از تاریخ 99/9/9 شروع به کار میکنه و تمام جزئیات رو تا اون زمان در اختیار شما قرار خواهیم داد.
موفق باشید و وقت بخیر…, , , , , , ,